Mateřská škola Chlum u třeboně

Galerie ptáčata

Školní rok:2012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/192019/202020/21


  -

  Když je venku vedro, my si poradíme :)

  Zobrazit více
  -

  Jak jsme si užili oslavu MDD

  Jak jsme si užili oslavu MDD??? Díky pomoci šikovných tatínků a přátel školky jsme pro děti připravili skákací hrad, který byl obsazený od rána až do odpoledne. Děti si to moc užily. Kromě skákacího hradu, který se nám nechtělo vůbec opouštět, děti dostaly k MDD dva nové domečky na zahradu a smlsly si na polárkovém dortu. Počasí nám přálo a dobrá nálada v nás jistě přetrvá z tohoto dne až do léta :).

  Zobrazit více
  -

  Výlet na zříceninu hradu Dívčí kámen

  Třída ptáčátek se tento rok vydala se staršími spolužáky na školní výlet. Děti byly statečné, pochodovaly, poslouchaly a věřím, že si to i pořádně užily. I přesto, že pochodovaly těžkým terénem jsme se nasmály, poznaly zříceninu hradu, zahrály si hry a našly poklad, který si děti odvezly domů. Musím říct, že jsem na ptáčátka hrdá, zvládly to na jedničku :).

  Zobrazit více
  -

  Tvořivé odpoledne s rodiči

  Zobrazit více
  -

  Jak jsme viděli louku pod lupou

  Zobrazit více
  -

  Čarodějnický den ve třídě Ptáčátek

  Děti si vyčarovaly skvělý lektvar (broskve, mandarinky a banán), který hned ochutnaly. Venku si děti zalétaly na koštěti a zahrály si strašidelnou hru. Jak se jim to líbilo je vidět na fotkách :). Jako odměnu za zvládnutí všech čarodějnických disciplín si děti odnesly medaile. 

  Zobrazit více
  -

  Opékání vuřtíků ke Dni Země

  Zobrazit více